Закріплення територій за депутатами Новоукраїнської міської ради восьмого скликання •Друк•
••Четвер•, 13 •липня• 2017, 10:23•

Додаток

до рішення Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

від 22 грудня 2020 року № 57

 

Закріплення територій

за депутатами Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

№ округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Закріплена територія

1

Мамалига

Наталія Георгіївна

Вулиці: Соборна: № 133, 135, 137, 138-172,  Набережна: № 77-127, № 100-128, Молодіжна, Раскової, Федора Левицького:            № 49-121, № 58-136, 50-ї Дивізії: № 13-27,          № 28-48.

Провулки: Іподромний, Лісорозсадницький, Злагоди.

2

Степанов

Руслан Анатолійович

Вулиці: Грушевського, Гусарська, Івана Богуна:               № 211 - до кінця, № 244 - до кінця, Квітнева, Київська: № 13 - до кінця, № 16 - до кінця, Кобилянської, Волошкова: № 118, № 122-163, Набережна: № 129-230, Паризька: № 201-313, Південна, Поповкіна, Тімірязєва, Яблунева, Княгині Ольги.

Провулок: Горний.

3

Стратонов

Юрій Анатолійович

 

Вулиці: Бабенка: № 1-31, № 2-52, Богдана Хмельницького: від вул. Миколи Вороного до кінця, Ломоносова, Кропивницького: № 1-65, № 2-48, Аграрна: № 1-49, № 2-40, Шмідта.

с. Яблунівка:

вулиці: Виноградна, Горького, Коцюбинського.

4

Мінаєва

Тетяна Миколаївна

Вулиці: Миколи Вороного: № 75-222, Богдана Хмельницького: від початку до вул. Миколи Вороного, Матросова, Сєрова.

Провулки: Короткий, Павлова, Річний.

5

Лутіков

Леонід Федорович

м. Новоукраїнка:

вулиці: Бабенка: № 33-101, № 54-102,  Комарова, Кропивницького: № 67-99, № 50-98, Аграрна: № 51-105, № 42-104.

Провулок: 40 років України.

 

6

Заворотній

Петро Михайлович

Вулиці: Балочна, Андріяша,  Благодатна: № 52-110, № 57-125, Цертія, Героїв України: № 67-111, № 90-130, Шевченка: № 109, 110, 112, 114, Вільнокозацька: № 1-33,  № 2-26.

7

Бабинець

Олег Анатолійович

Вулиці: Благодатна: № 112 - до кінця, № 127 - до кінця, Героїв України: № 113  - до кінця,                  № 132 - до кінця, Шевченка: № 115 - до кінця, Вільнокозацька: № 35 - до кінця,                 № 28 - до кінця.

Провулки: Андрія Коваля, Тичини, Ушинського.

8

Меркунова

Ольга Олександрівна

Вулиці: Івана Богуна:  № 151-209, № 188-242, Київська: № 1-11, № 2-14, Набережна: № 61-75, № 74-98, Садова, Космічна, Героїв України: № 5-9, № 4-28, Черняховського, Федора Левицького: № 2- 56, № 1-47, 50-ї Дивізії: № 2-26/22, № 1-11.

Провулки: Фортечний, Лікарняний:  № 26 - до кінця, № 21 - до кінця, Херсонський: № 16-61.

Тупік: Вишневий.

 

9

Соколовський

Олег Миколайович

 

Вулиці: Покровська: № 66 - до кінця, № 79 - до кінця, Благодатна: № 1-55, № 2-50, Соборна:  № 77-131, № 88-136/2, Одеська, Бузкова, Поповича, Зоряна, Героїв України: № 11-65,  № 30-98,  Шевченка: № 35/3-107, № 46-108.

Провулки: Лікарняний: № 1-23, № 2-22, Юнацтва, Пирогова, Пожежний, Ковальський, Рильського, Соколова, Херсонський: № 1-15, Учнівський.

10

Ревенко

Ігор Олександрович

Вулиці: В.Демченка, Покровська: № 2-42/12, № 1-31, Івана Богуна: № 2-88, № 1-41, Соборна:            № 2-32, № 1-41, Зарічна.

Провулки: Волочаєвський, Комунальний,

Менделеєва: № 2-14, № 1-15, Сковороди,

Харківський, Чорноташлицький.

11

Мостова

Лариса Миколаївна

Вулиці: Покровська: № 44-64, № 33-77,  Гагаріна,

О.Гіталова, Івана Богуна: № 90-186,               № 87-149, Соборна: № 34-86, № 43-75, Піщанобрідська: № 2-18, № 1-17, Набережна: № 2-72, № 1-59, Шевченка: № 2-44/8,               № 1-33.

Провулки: Болгарський, Декабристів, Василя Жуковського, Фадєєва, Ціолковського.

12

Врадій

Любов Іванівна

Вулиці: Каховська: № 1-75/40, 2-68, Піщанобрідська: № 19-53, Мокряка: № 1-57/24, 2-28,  Волошкова: № 1-69, № 2-74, П.Ангеліної,
Незалежності, Паризька: № 65-141,                 № 90-164/30.

Провулки: Менделеєва: № 16-27, Поетичний.

 

13

Кідалов

Ігор Володимирович

Вулиці: Залізнична, Віталія Яреми, Іліци, Шумілова,

Каховська: № 77-109, № 70-108, Конєва, Мокряка: № 59 - до кінця, № 30 - до кінця, Волошкова:  № 71-121, № 76-116, Паризька: № 143-199, № 166-228, Тімірязєва.

Провулок: Херсонський: № 62-77.

14

Балан

Юрій Вікторович

Вулиці: Вокзальна, Павлівська: № 54-153, Нижчевокзальна, Тищенка, Трояндова,

Провулки: Гоголя, Заводський, Мічуріна,

Центральний, Чехова, Флотський.

Тупік: Сковороди.

 

15

Ковальчук

Анна Сергіївна

 

Вулиці: Варшавського, Чорновола: № 110 - до кінця, № 135 - до кінця, Елеваторна, Миколи Вороного:  № 1-73, № 2-78, Різдвяна,  Павлівська: № 48, 50, 52, Ярослава Мудрого від початку до кінця, Чайковського,

Крилова: № 1 - до вул. Павлівської,  

Провулки: Дружби, Сонячний, Крилова, Лесі  Українки, Середній, Службовий, Суворова, Пилипа Орлика, Синовця.

Тупіки: Затишний, Святковий, Весняний.

 

16

Червоненко

Людмила Миколаївна

Вулиці: Ватутіна, Гастелло, Гризодубової, З.Космодем’янської, Павлівська: № 155 - до кінця, Польова, Маяковського, Сагайдачного: № 1-63, № 2-88,  Тургенєва,  Володимирська, Цегельна.

Провулки: Січових Стрільців, О.Кошового, Цукровий.

 

17

Максимець

Анна Олександрівна

Вулиці: П’ятихатська, Чорновола: № 1-10, Короленка, Л.Чайкіної, Некрасова, Пасіонарія, Перекопська, Тітова, 8 Березня.

Провулок: Макаренка.

 

18

Гончаренко

Сергій Олександрович

Вулиці: Федора Бондура, Лобановського,

Чорновола: № 11-133, № 12-110,. Мамадалієва, Нахімова, Павлівська: № 2-46, № 1-59, Крилова: від вул. Павлівської до кінця, Єсеніна.

Провулки: Світлий, І. Франка, Лобановського,

 

19

Чабанов

Олександр Вікторович

Вулиці: Тобілевичів, Вербова, Водоп’янова,

Тиха, Лермонтова, Лугова,

Новосельська, Пушкіна, Східна,  Єдності,

Чкалова, 1 Травня.

Провулки: Вільямса, Вознесенського, Надії,

Папаніна.

.

20

 

 

Зелінський

Сергій Олександрович

Вулиці: Курчатова, Промислова.

Індустріальна, Калинова, Каштанова,

Ковпака, Лісова, Миру, Дитяча,

Пугачова, Разіна, Толстого, Тернова.

Провулок: Козацький.

21

Яндульський

Юрій Олександрович

с. Звірівка:

вулиці: Достоєвського, Карпенка-Карого,

Котляревського, Микитенка, Сосюри,

Сільськогосподарська, Сухомлинського.

Провулок: Кобзаря.

с. Новоолександрівка:

вулиці: Дачна, Кармелюка, Корольова, Кутузова,

П. Мирного.

Провулок: Малиновського.

22

Непомнюща

Інна Йосипівна

села: Мар’янопіль, Кам’яний Міст.

23

Косенко

Станіслав Леонідович

села: Арепівка, Воронівка, Єгорівка, Сотницька Балка, Схід, Улянівка.

24

Матвійчук

Ігор Анатолійович

села: Захарівка, Далеке

225

Корінний

Дмитро Олександрович

села: Фурманівка, Щасливка

 

Секретар міської ради                              Л. Вишневецька

 

Прийом депутатами міської ради здійснюється в приміщенні виконавчого комітету за адресою м. Новоукраїнка, вул.. Покровська, 70, з 8:00 до 17:00 понеділок – п'ятниця,  а також у місці, завчасно узгодженим із виборцями.

e-max.it: your social media marketing partner