•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•

Увага! З 24 по 27 лютого на території України очикується значне зниження температури: з -14 до -20. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Склад депутатського корпусу міської ради та закріплені за ними території •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 08 •листопада• 2011, 15:27•

                                                                Додаток

                                                               до рішення Новоукраїнської

                                                               міської ради восьмого скликання

                                                               від 12 травня 2015 року № 30

 

Закріплення територій

за депутатами Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

 

№ округу

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

 

Закріплена територія

1

Наєвська

Наталія Миколаївна

Вулиці: Соборна: № 133, 135, 137, 138-172,  Набережна: № 77-127, № 100-128, Молодіжна, Раскової, Федора Левицького:            № 49-121, № 58-136, 50-ї Дивізії: № 13-27,          № 28-48.

Провулки:  Іподромний, Лісорозсадницький, Злагоди.

2

Фортинська

Валентина Володимирівна

Вулиці: Грушевського, Гусарська, Івана Богуна:               № 211 - до кінця, № 244 - до кінця, Квітнева, Київська: № 13 - до кінця, № 16 - до кінця, Кобилянської, Волошкова: № 118, № 122-163, Набережна: № 129-230, Паризька: № 201-313, Південна, Поповкіна, Тімірязєва, Яблунева, Княгині Ольги.

Провулок: Горний.

3

Сербул

Михайло Олександрович

 

 Вулиці: Бабенка: № 1-31, № 2-52, Кіровоградська: від вул. Миколи Вороного до кінця, Ломоносова, Кропивницького: № 1-65, № 2-48, Аграрна: № 1-49, № 2-40, Шмідта.

Провулок: 40 років України.

4

Білокоз

Тимофій Григорович

 Вулиці: Миколи Вороного: № 75-222, Кіровоградська: від початку до вул. Миколи Вороного, Матросова, Сєрова.

Провулки:  Короткий, Павлова, Річний.

5

Рибак

Станіслав Михайлович

м. Новоукраїнка:

вулиці:  Бабенка: № 33-101, № 54-102,  Комарова, Кропивницького: № 67-99, № 50-98, Аграрна: № 51-105, № 42-104.

с. Яблунівка:

вулиці: Виноградна, Горького, Коцюбинського.

6

Ратушний

Андрій Анатолійович

 Вулиці: Балочна, Андріяша: № 44-74, № 47-69, Благодатна: № 52-110, № 57-125, Цертія, Чапаєва: № 67-111, № 90-130, Шевченка:             № 109, 110, 112, 114, Вільнокозацька: № 1-33,  № 2-26.

7

Філіпенко

Костянтин Анатолійович

 Вулиці: Благодатна: № 112 - до кінця, № 127 - до кінця, Чапаєва: № 113  - до кінця, № 132 - до кінця, Шевченка:  № 115 - до кінця, Вільнокозацька:  № 35 - до кінця, № 28 - до кінця.

Провулки: Андрія Коваля, Тичини, Ушинського.

8

Шилінський

Ігор Миколайович

Вулиці: Андріяша: № 2-42, № 1-45, Івана Богуна:                № 151-209, № 188-242, Київська: № 1-11, 2- 14, Набережна: № 61-75, № 74-98, Садова, Терешкової, Чапаєва: № 4, 6, 8, Черняховського, Федора Левицького: № 2- 56, № 1-47, 50-ї Дивізії: № 2-26/22, № 1-11.

Провулки: Єгорова, Ковальський, Лікарняний:        № 26 - до кінця, № 21 - до кінця, Херсонський: № 16-61.

Тупік:   Вишневий.

9

Соколовський

Олег Миколайович

 

Вулиці: Покровська: № 66 - до кінця, № 79 - до кінця, Благодатна: № 1-55, № 2-50, Соборна:  № 77-131, № 88-136/2, Одеська, Островського, Поповича, Пролетарська, Чапаєва: № 5-65,  № 10-98,  Шевченка: № 35/3-107, № 46-108.

Провулки: Лікарняний: № 1-23, № 2-22, Молодогвардійський, Пирогова, Пожежний, Рильського, Соколова, Херсонський: № 1-15,  Учнівський.

10

Ревенко

Ігор Олександрович

Вулиці: В.Демченка, Покровська: № 2-42/12, № 1-31, Івана Богуна: № 2-88, № 1-41, Соборна:            № 2-32, № 1-41, Зарічна.

Провулки: Волочаєвський, Комунальний,

              Менделеєва: № 2-14, № 1-15, Сковороди,

              Харківський, Чорноташлицький.

11

Вишневецька

Людмила Дмитрівна

 

Вулиці: Покровська: № 44-64, № 33-77,  Гагаріна,

               О.Гіталова, Івана Богуна: № 90-186,               № 87-149, Соборна: № 34-86, № 43-75, Піщанобрідська:  № 2-18, № 1-17, Набережна: № 2-72, № 1-59, Шевченка: № 2-44/8,               № 1-33.

Провулки: Белінського, Декабристів, Жуковського,

               Фадєєва, Ціолковського..                

12

Савченко

Анатолій Борисович

Вулиці: Каховська: № 1-75/40, 2-68, Піщанобрідська: № 19-53, Мокряка: № 1-57/24, 2-28,  Волошкова: № 1-69, № 2-74, П.Ангеліної,
Незалежності, Паризька: № 65-141,                 № 90-164/30.

Провулки: Менделеєва: № 16-27, Поетичний.

13

Шилова

Ірина Леонідівна

Вулиці: Залізнична, Віталія Яреми, Іліци, Шумілова.

.

14

Матейчук

Леонід Миколайович

Вулиці: Каховська: № 77-109, № 70-108, Конєва, Мокряка: № 59 - до кінця, № 30 - до кінця, Волошкова:  № 71-121, № 76-116, Паризька: № 143-199, № 166-228, Тімірязєва.

Провулок: Херсонський: № 62-77.

15

Минченко

Андрій Анатолійович

Вулиці: Вокзальна, Павлівська: № 54-153, Нижчевокзальна, Тищенка.

Провулки: Гоголя, Заводський, Мічуріна,

                 Центральний, Чехова, Флотський.

Тупік:     Сковороди.  

16

Негра

Сергій Станіславович

 

 

Вулиці:  Варшавського, Чорновола: № 110 - до кінця, № 135 - до кінця, Елеваторна, Миколи Вороного:  № 1-73, № 2-78, Різдвяна,  Павлівська: № 48, 50, 52, Ярослава Мудрого: № 47 - до кінця, Трояндова, Чайковського.

Провулки:  Пилипа Орлика, Синовця.

Тупік:     Весняний.

17

Корнієнко

Володимир Григорович

Вулиці:  Ватутіна, Гастелло,  Гризодубової, З.Космодем’янської, Павлівська: № 155 - до кінця, Колгоспна, Маяковського, Сагайдачного: № 1-63, № 2-88,  Тургенєва,  Володимирська, Цегельна.

Провулки: Січових Стрільців, О.Кошового, Цукровий.

18

Балан

Юрій Вікторович

Вулиці:  П’ятихатська, Чорновола: № 1-10, Короленка, Л.Чайкіної, Некрасова, Пасіонарія, Перекопська, Тітова, 8 Березня.

Провулок: Макаренка.

19

Коваленко

Олег Вікторович

Вулиці:  Федора Бондура, Лобановського: № 1 - до вул. Павлівської, Крилова: № 1 - до вул. Павлівської, Ярослава Мудрого: № 1-45,            2- 54/15, Мамадалієва, Нахімова.

Провулки: Світлий, І.Франка, Лобановського, Лесі  Українки.                    

20

Ватульова

Лариса Павлівна

Вулиці:  Чорновола:  № 11-133, № 12-110, Лобановського: від вул. Павлівської до кінця, Крилова: від вул. Павлівської до кінця, Павлівська: № 2-46, № 1-59, Єсеніна.

Провулки: Дружби, Сонячний, Крилова,

                Середній, Службовий, Суворова.         .

Тупіки:  Затишний, Святковий.

21

Чабанов

Олександр Вікторович

 

Вулиці: Тобілевичів, Вербова, Водоп’янова,

               Тиха, Лермонтова, Лугова,  

               Новосельська, Пушкіна, Східна,  Єдності,

               Чкалова, 1 Травня.

Провулки: Вільямса, Вознесенського, Надії,

               Папаніна.             .

22

Сухом’яс

Валерій Вікторович

 

Вулиці: Курчатова, Промислова.

23

 

 

Зелінський

Сергій Олександрович

Вулиці: Індустріальна, Калинова, Каштанова,

               Ковпака, Лісова, Миру, Дитяча,

               Пугачова, Разіна, Толстого, Тернова.

Провулок: Козацький.

24

Гречан

Олег Вікторович

с. Звірівка:

вулиці:   Достоєвського, Карпенка-Карого, 

                Котляревського, Микитенка, Сосюри,

                Сільськогосподарська, Сухомлинського.

Провулок: Кобзаря.           

с. Новоолександрівка:             

вулиці:   Дачна, Кармелюка, Корольова, Кутузова,

                П.Мирного.

Провулок: Малиновського.

25

Талько

Станіслав Валентинович

села: Мар’янопіль, Кам’яний Міст.

226

Косенко

Станіслав Леонідович

села: Арепівка, Воронівка, Єгорівка, Сотницька Балка, Схід, Улянівка.

 

 

 

Секретар Новоукраїнської

міської ради                                                             Л. Вишневецька

 

e-max.it: your social media marketing partner
 
•Банер•

Різне

•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•

Соціальна реклама

•Банер•
•Банер•
•Банер•
•Банер•