28 жовтня - День визволення України •PDF• •Друк•
••Середа•, 02 •листопада• 2011, 12:12•

28 жовтня 2011 року наш народ відзначав 67-річницю з нагоди визволення України від німецько-фашистських загарбників.

В м. Новоукраїнка також відбулися урочистості

з цього приводу. О 9-й годині ранку біля місцевого Обеліску Слави був проведений мітинг, в якому взяли участь представники районної та місцевої влади, ветерани та громадськість міста.

Під час мітингу до присутніх зі словами привітання звернулися голова Новоукраїнської районної ради Валентина Георгіївна Годлевська, міський голова Олександр Олександрович Корінний, голова Новоукраїнської ради ветеранів Василь Якович Круценко, депутат міської ради, член міської організації «Партії Регіонів», пастор християнської церкви «Нове життя» Олексій Володимирович Торганський та Новоукраїнський військовий комісар Валерій Іванович Мілінчук. Після промов, повноважені особи поклали вінки до обеліску слави загиблим солдатам. На цьому закінчилась офіційна частина урочистої події, всіх бажаючих запросили відвідати виставку присвячену Великій Вітчизняній війні. Далі працівники виконкому міської ради вшанували пам'ять загиблим у концтаборі Адабаш, де також було покладання вінків.

Виконком Новоукраїнської міської ради висловлює подяку в допомозі організації проведення заходів: за благоустрій працівникам Новоукраїнського ЖКП (керівник В. А. Третяков) та за надану матеріальну допомогу для запалення вічного вогню Новоукраїнській дільниці ВАТ "КіровоградГаз" (керівник М. Г. Бакун).