17 березня 2013 року свій 70-й день народження відсвяткував депутат Новоукраїнської міської ради, голова міської організації ради ветеранів України Кравченко Анатолій Климович. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 18 •березня• 2013, 16:50•

Сьогодні заступник міського голови Олександр Руденко разом з секретарем міської ради Людмилою Вишневецькою завітали до міської організації ради ветеранів, щоб привітати та вручити йому Почесну грамоту міської ради за багаторічну сумлінну працю, за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, активну участь у громадському житті міста та з нагоди 70-річчя від дня народження.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та усієї територіальної громади щиросердно вітаємо Анатолія Климовича та бажаємо міцного здоров’я, тепла, злагоди, благополуччя!