Свято Масляної у Новоукраїнці •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 11 •березня• 2013, 16:58•

10 березня о 9-00 в Свято-Покровському храмі відбулась божественна літургія, з нагоди свята Масляної, яку провів митрофорний протиієрей Михайло.  Після служби на подвір’ї храму з вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Олександр Корінний та настоятель храму Михайло Найдюк, які наголосили, що вже стає доброю традицією співпраця між міською владою та православною церквою у проведенні таких святкових заходів. Результатом, якої, має стати єднання громади, підвищення рівня культури та свідомості населення міста.

По закінченні офіційної частини розпочалися народні гуляння, під час яких новоукраїнці розважаючись, співаючи пісень, змагаючись у цікавих конкурсах прощалися із зимою. Також дорослі та дітвора мала змогу покуштувати різні пригощення та насолодитись цікавим та насиченим концертом.

Народу зібралося – яблуку ніде впасти. Дуже багато хто прийшов з дітьми. Не став навіть на заваді і легкий дощик, що накрапав. Свято доповнювалось веселим настроєм тих, що гуляють, а це, як відомо, запорука хорошого, доброго та позитивного.

Апогеєм свята став традиційний конкурс  на масляну – вилазити на стовпа, де на переможців чекали подарунки. Але не всім сміливцям вдалося дістатися до призу.

Можна сказати без перебільшення, що проведена в нашому місті Масляна залишила в душах всіх учасників цього прекрасного заходу незабутні враження.

Велику вдячність виносимо тренерам-викладачам дитячо-юнацької спортивної школи (кер. Ю. Кобець) за підготовку та проведення спортивних змагань, художнім аматорським  колективам міських будинків культури (кер. О. Міркунов,  Г. Ковалик, О. Бойко) за чудовий настрій від святкового концерту,  працівникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій (нач. В. Петренко) за організацію безпеки проведення свята та гарячий чай, за приготовлені ласощі прихожанам, а за сприяння,  підтримку заходу та чудові подарунки спонсорам свята: ФОП О. Тотку та О. Бакуну.