Дошкільний вік – це важливий етап у становленні та розвитку особистості. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 25 •лютого• 2013, 14:28•

Надзвичайне значення в цей період відіграє створення оптимальних умов для фізичного, інтелектуального, емоційного зростання дитини. Тому одним із першочергових завдань, що стоять перед сучасним дошкільним закладом, початкової школи і бібліотекою, є пошук ефективних методів і прийомів роботи, що сприяли б усебічному, гармонійному розвитку їх вихованців. І саме тому 22 лютого 2013 року в Звірівському ДНЗ № 1 філії «Ромашка» сумісно із Звірівською сільською бібліотекою відбувся районний семінар працівників дошкільних закладів району.

На семінарі було обговорено, що як на сьогодні одним із продуктивних напрямів роботи визнано використання рухливих ігор із інтелектуальним навантаженням. І це не випадково, адже саме гра є провідним видом діяльності в дошкільному віці. До того ж рухлива гра – це важливий засіб забезпечення природної потреби дитини в русі.

Що обговорювалося питання комплексного поєднання в грі завдань фізичного та інтелектуального розвитку дошкільника і використання рухливих ігор з інтелектуальним навантаженням, тому, що в грі діти запам’ятовують і пригадують більше, ніж у будь-якій іншій діяльності.

Перша частина семінару-заняття відбулася у дитячому садочку, а от на другу частину, учасники семінару, перемістилися у затишне приміщення читальної зали Звірівської сільської бібліотеки, де за чашечкою кави продовжили обговорення заняття по темі семінару.

Завідуюча бібліотекою А. А. Нещадим ознайомила учасників з періодичними виданнями, які бібліотека отримую для наймолодших користувачів і вихователів дитячого садка, з літературою, яку вони використовують у своїй роботі.

І так, як 21 лютого відзначалася дата – День рідної мови, користуючись нагодою, бібліотекар, представила увазі присутніх книжкову виставку під назвою «Квітни мово, наша рідна», і провела презентацію книги О.М. Коваленка, Т.В. Епіфанова «Мовленнєві ігри для дошкільників». Це посібник, який містить дидактичні ігри, спрямовані на формування зв’язного мовлення, виховання звукової культури мовлення і навчання грамоти, який стане помічником у роботі вихователя.

Далі методист ДНЗ № 1 «Ромашка» Л.М. Андрескул ознайомила учасників семінару з методичними добірками, які вони можуть використовувати у своїй роботі, при плануванні і проведенні занять з дітьми.

І насамкінець, завідуюча ДНЗ № 1 «Ромашка» Я.Г. Трубенко побажала всім всього найкращого, успіхів у роботі, досягнення бажаних результатів у вихованні підростаючого покоління, і подякувала всім присутнім, які взяли участь у семінарі, щоб і надалі зустрічатися, обмінюватися досвідом роботи і втілювати в життя нові ініціативи, нові форми роботи, щоб змінити життя на краще.

Бібліотекар Звірівської сільської бібліотеки А.А. Нещадим

<<на головну>>