Прокуратура Новоукраїнського району на захисті прав суб'єктів господарювання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 21 •січня• 2013, 11:47•

Захист конституційних засад підприємницької діяльності є одним із основних пріоритетів у здійсненні наглядової діяльності органів прокуратури України.

З метою оперативного реагування на факти порушення прав суб'єктів господарювання в прокуратурі Новоукраїнського району організовано роботу телефону "гарячої лінії": 2-29-42.

За вказаним телефоном приймаються повідомлення про факти незаконного втручання контролюючих та правоохоронних органів у діяльність господарюючих суб'єктів Новоукраїнського району.

Телефон "гарячої лінії" працює в робочі дні з 9 до 18 години.

Прокурор району

молодший радник юстиції                                                  Ю. Лебедєв