Вакантна посада. •PDF• •Друк•
••Середа•, 16 •січня• 2013, 13:24•

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії виконавчого комітету.

Вимоги: до участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу, базову вищу, неповну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, молодшого спеціаліста за фахом спрямування – діловодство; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 2 років або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки – не менше трьох  років; володіння знаннями чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування, основами діловодства, вільного володіння державною мовою, уміння працювати на ПК.

До заяви про участь у конкурсі додаються такі документи: заповнена особова картка (ф П2-ДС) з відповідними додатками, 2 фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців, або військовозобов’язаних).

Згідно з чинним законодавством заміщення вакантних посад державних службовців проводиться на підставі конкурсу. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків розміру та умов оплати праці можна дізнатися у секретаря міської ради за адресою: вул. Воровського, 70, ІІ поверх. Телефон для довідок 2-14-31

Заступник міського голови                             О. Руденко