Додаток до рішення № 141 •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 28 •грудня• 2012, 09:52•

Звіт про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоукраїнської міської ради

За 2012 рік на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради у відповідності до статті 218 Кодексу України  про адміністративні правопорушення надійшло  20  адміністративних справ, що на 32 менше у порівнянні з 2011 роком та на 40 менше у порівнянні з 2010 роком, а саме:

ст. 99 КУпАП  „Порушення правил охорони електричних мереж“  –   1  справа;

ст. 154 КУпАП  „Порушення правил тримання собак“ – 2  справи;

ст. 155 КУпАП  „Порушення правил  торгівлі“ –  4 справи;

ст. 156 КУпАП  „Порушення правил  торгівлі алкогольними напоям та тютюновими виробами“ – 4 справи;

ст. 180  КУпАП „Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння“  –  5 справ;

ст.  212-1 КУпАП  „Несвоєчасна реєстрація  дитини“ – 4  справи.

За  розглянутими  адміністративними справами  притягнуто до  адміністративної відповідальності 17 осіб, з них:

• оштрафовано – 15 осіб,
  • звільнено від адмінвідповідальності з оголошенням усного зауваження – 2 особи.
  • Припинено у зв’язку з відсутністю складу правопорушення – 3 справи.
  • За розглянутими справами  накладено  штрафів  на  загальну  суму  2550 грн., стягнуто – 2550 грн.

Слід зазначити, що більшість протоколів надійшла від працівників правоохоронних органів, депутати міської ради проявляють низьку активність у складанні протоколів на порушників благоустрою міста.

Частина протоколів, наданих на розгляд адмінкомісії, складена на осіб, які не в змозі оплатити штраф. Зустрічаються  протоколи, направлені не за належністю.

Членам адмінкомісії  та спеціалісту виконавчого комітету щодо зв’язків з громадськістю через офіційний сайт міської ради необхідно посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо адміністративних правопорушень та відповідальності за їх вчинення.

Голова адмінкомісії                                   Л. Вишневецька