Замкнуте коло. Чи є вихід? •PDF• •Друк•
••Середа•, 26 •грудня• 2012, 10:44•

25 грудня 2012 р. відбувся рейд до місць торгівлі, що на вул. К. Маркса, 54. Метою рейду було перевірка виконання рішення № 695 сесії Новоукраїнської міської ради, сплата за прибирання території торгівлі та наявність документів на тимчасові споруди.

До складу комісії ввійшли представники апарату виконавчого комітету міської ради та органів внутрішніх справ. Під час перевірки було виявлено одне порушення ст. 160 кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля в забороненому місці) та безліч порушень стосовно несплати за прибирання.

Провівши бесіду з місцевими підприємцями було встановлено, що причинами несплати, за словами підприємців, за прибирання є: неякісне та несвоєчасне виконання послуг Новоукраїнським ЖКП та великий розмір сплати за послуги.

Але постає декілька питань, а саме: як Новоукраїнське ЖКП має виконувати свої обов’язки, якщо їхні послуги несвоєчасно або в неповному розмірі сплачуються? Велика вартість послуг? Так, а хто безкоштовно в наш час працює? Чомусь, коли піднімаються ціни на товар, ніхто не питає про це споживачів, а останні змушені купувати збільшений в ціні продукт чи товар.

Виходить замкнуте коло. Чи є вихід з нього?

Так, є два варіанти: або підприємці починають виконувати рішення сесії Новоукраїнської міської ради, а Новоукраїнське ЖКП якісно виконувати свої обов’язки, або повністю закрити місце для торгівлі, що призведе до зменшення робочих місць та невдоволення місцевих покупців.

Сподіваємось, що обидві сторони дійдуть згоди і це піде на користь не тільки учасникам конфлікту, а й простим споживачам.