«Моєї рідної Вкраїни – символи святі» •PDF• •Друк•
••Середа•, 19 •грудня• 2012, 10:04•

У кожного народу є своя історія, свої звичаї та традиції. Вистраждавши, виборовши волю, Україна нині має свої святині – державні та національні символи, які уособлюють її історію та сутність. «Моєї рідної Вкраїни – символи святі» - саме під такою назвою пройшов інформаційно-мистецький калейдоскоп підготовлений бібліотекарем Мусійчук Н.І та проведений учнями 8 класу ЗШ №8.

Історики, народознавці, мистецтвознавці, біологи розповіли присутнім, до речі, це були учасники районного семінару шкільних бібліотекарів, про державні та народні символи України. Презентацією, яку підготувала бібліотекар міської бібліотеки №2 Артеменко С.В., діти –історики розповідали про становлення герба та прапора України з глибокої давнини до наших днів. А от народознавці поділилися інформацією про народні символи: вербу, калину, чебрець. Присутнім запропонували згадати українські пісні про вербу, а пісня «При долині кущ калини» у виконанні Мусійчук Н.І., Шевченко Т.О. та Закерничного Д.Г. не залишила байдужим жодного з присутніх. І на закінчення заходу пісню «А у нас на Україні», яку виконали учениці 11 класу Таран Таня та Ютиш Юля, підспівували разом з учасниками і гості. Ми вважаємо, що захід виконав свою місію, і кожен з присутніх поніс в своєму серці промінчик світла, тепла, любові й надії у завтрашній день.

Артеменко С.В. бібліотекар міської бібліотеки №2