«Комітет доступності – сьогодення та перспективи». •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 18 •грудня• 2012, 17:03•

18 грудня 2012 р. в приміщенні районної бібліотеки відбулось засідання круглого столу, темою якого було: «Комітет доступності – сьогодення та перспективи». В обговоренні питання доступності людей з особливими потребами до приміщень житлово-комунальних, комерційних та державних об’єктів господарювання взяли участь: голова обласної ради інвалідів С. М. Подорожній, Новоукраїнський  міський голова О. О. Корінний, голова районної ради інвалідів Ю. В. Погрібний, голова міської ради інвалідів С. А. Тараненко, в.о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ РДА С. Л. Вакуленко, міський архітектор А. О. Коробов та інші.

Під час свого виступу Олександр Корінний зазначив, що проблеми доступності є не тільки у людей з особливими потребами, але вже потрібно переходити від слів до справ. Тому в найближчий час буде створено спеціальну комісію, завданням якої буде вивчення проблем пов’язаних з обмеженістю доступності маломобільних громадян та подання рекомендацій щодо покращання умов їх пересування.