Зустріч міського голови з жителями району ТОВ "Нива-Н" •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 17 •грудня• 2012, 16:05•

14 грудня 2012 року в приміщенні міського будинку культури № 3 відбувся звіт міського голови Олександра Корінного з жителями про роботу виконавчого комітету міської ради за 2012 рік. Під час зустрічі Олександр Корінний прозвітував перед зібранням про проведену роботу за 2012 рік на посаді міського голови, поділився планами на майбутній рік та вислухав чимало рекомендацій щодо покращення соціально-побутового рівня життя населення.

Було зазначено, що більшість проблемних питань піднятих мешканцями на минулій зустрічі було виконано. Так, наприклад, було освітлено вул. Метелькова, проведено ремонт доріг по вул. Червоноармійській та вул. Шумілова, ліквідовано 3 стихійних сміттєзвалища, встановлено дорожні знаки, тощо. Проте, деякі проблемні питання залишаються відкритими і жителі сподіваються, що вони будуть позитивно та в найкоротші терміни вирішені.

Жваве обговорення виникло, коли пішла мова про закриття нині діючого кладовища та відкриття нового на території ТОВ «Нива-Н». Олександр Корінний зазначив, що рішення про закриття буде вирішуватись сесією найближчим часом, але перед цим місцеві жителі мають визначитись та дійти згоди між собою, щодо місця розташування нового кладовища.