14 грудня - День вшанування пам'яті учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 14 •грудня• 2012, 11:59•

В цей день у м. Новоукраїнка пройшов урочистий мітинг. На цей захід були запрошені перший заступник голови РДА Степаненко Наталія Андріївна, голова районної ради Годлевська Валентина Георгіївна та міський голова Корінний Олександр Олександрович.

Під час виступу представників влади, було нагороджено грамотами та подяками за мужність і героїзм проявлені під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, активну життєву позицію, громадську роботу  та з нагоди відзначення Дня ліквідатора: Дробота Сергія Борисовича  (учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС), Мазуренка Сергія Вікторовича  (учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС), Моргуна Володимира Миколайовича (учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС), Юрченка Петра Профировича (учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС), Верланя Володимира Олексійовича (учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС), Кабаша Бориса Федоровича (учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС), Журавля Анатолія Миколайовича (учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС).

Після виступу запрошені гості поклали вінки.