Візит голови обласної ради М.М. Ковальчука до м. Новоукраїнка •PDF• •Друк•
••Середа•, 12 •грудня• 2012, 09:45•

Вчора, 11 грудня 2012 р., голова Кіровоградської обласної ради Микола Михайлович Ковальчук з робочим візитом відвідав Новоукраїнський район, зокрема м. Новоукраїнку.

На початку візиту Микола Михайлович відвідав Новоукраїнську міську раду, де мав змогу взяти участь у черговій сесії депутатів 6-го скликання. Під час засідання присутні заслухали звіт міського голови Олександра Олександровича Корінного про хід виконання програми соціально-економічного розвитку міста за 11 місяців 2012 року та міського сегменту обласної програми «Центральний регіон 2015». У своєму виступі Олександр Корінний зазначив, що мета зазначена, і Новоукраїнська міська рада впевнено до неї крокує.

По закінченню сесії Микола Михайлович відвідав територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, меморіальний комплекс «Алея Слави» та дошкільний навчальний заклад № 5 «Берізка». Сам Микола Михайлович озвучив свою позицію стосовно побаченого: місто та район загалом за останні роки дуже змінилися в кращу сторону.

Крім того, було приділено велику увагу болючим питанням міста. Так за результатами візитів на місця, буде формуватись нова програма соціально-економічного розвитку, куди будуть включені проблемні питання, зокрема Микола Михайлович Ковальчук пообіцяв, що місто та район матимуть підтримку в його особі на рівні обласної ради та Кіровоградської ОДА.