Краєвиди міста

м. Новоукраїнка

Про посилення охорони

кабельних ліній зв’язку

Керуючись статтею 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, відповідно до законів України „Про телекомунікації“, „Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення в галузі зв’язку“, пункту 23 постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.1996 р. № 135 „Про затвердження Правил охорони ліній електрозв’язку“ із змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2004 р. № 1465,-

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити на території Новоукраїнської міської ради проводити будь-які земляні роботи, в тому числі: заміну стовпів та підпор до них, підключення до житлових та адміністративних будинків водопроводів, газопроводів та інших підземних комунікацій, їх ремонт, а також посадку зелених насаджень, перенесення огорож, риття колодязів та інших робіт, пов’язаних з розробкою землі, як підприємствами, так і приватними особами:

- без погодження з кабельними дільницями;

- без письмового дозволу виконавчого комітету міської ради;

- без виклику представника групи з експлуатації лінійно кабельних споруд №  392  м. Кіровоград, вул. Курганна, 58, тел. 24-84-85.

2. Відповідальним за надання дозволу на проведення земляних робіт призначити першого заступника міського голови Аношкіна М.В.

3. Під час розгляду питань щодо  відводу земельних ділянок, видачі дозволів на проведення земельних робіт залучати представника оператора телекомунікацій, кабельні лінії зв’язку якого проходять через відповідні земельні ділянки.

4. У межах своїх повноважень сприяти операторам телекомунікацій у проведенні роз’яснювальної роботи, спрямованої на забезпечення збереження кабельних ліній зв’язку, недопущення їх пошкоджень в на виконання усіма підприємствами, установами, організаціями та громадянами  вимог Правил охорони  ліній електрозв’язку.

5. Звернути увагу РВ УМВС України в Кіровоградській області щодо посилення контролю за дотриманням вимог нормативних документів про металобрухт у пунктах прийому металобрухту, у разі виявлення порушень цих вимог вносити пропозиції до відповідних органів про припинення їх діяльності.

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради від 26 жовтня 2011 року № 123 „ Про посилення охорони підземних ліній електрозв’язку “.

7. Спеціалісту І категорії  виконкому міської ради Петренку О.В. оприлюднити дане рішення на офіційному сайті міської ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника групи з експлуатації лінійно кабельних споруд №  392.

Міський голова                                       О. Корінний