Краєвиди міста

Розпорядження про проведення чергової двадцять другої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 07 •січня• 2022, 14:03•

Розпорядження

від  31 грудня 2021 року                                                                      № 181

Про проведення чергової двадцять другої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року № 6:

1. Скликати чергову двадцять другу сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 18 січня 2022 року о 10.00 годині в глядацькій залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням  засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2022 рік.

2)  Про  визначення департаменту капітального будівництва та інвестиційниої діяльності Кіровоградської обласної державної адміністрації замовником виконання робіт проєкту "Реконструкція центрального міського стадіону та адміністративної будівлі дитячо-юнацької спортивної школи Новоукраїнської міської ради за адресою:  Кіровоградська область, м. Новоукраїнка,  вул. О.Гіталова, 13/74".

3)    Про затвердження проектно-кошторисної документації.

4)  Про внесення змін до  Програми місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

5)  Про затвердження конкурсної комісії з відбору претендентів на зайняття посади директора Новоукраїнського ліцею № 4 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

6)  Про роботу КУ "Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області" за 2021 рік

7)  Звіт про роботу міських комунальних підприємств за 2021рік.

8) Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади за 2021 рік.

9) Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації на 2021 рік Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2020-2025 роки.

10) Про розгляд клопотань.

11)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  23 грудня  2021 року  № 582 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на           2022 рік".

12) Питання землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 13 та 14 січня                      2022 року.

Секретар міської ради                                                                       Л. Вишневецька