Краєвиди міста

Змінилась вартість оформлення ID-картки та закордонного паспорта •PDF• •Друк•
••Середа•, 05 •січня• 2022, 15:30•

З 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінило вартість бланків окремих біометричних документів через підвищення цін на сировину та матеріали.

У зв’язку з цим несуттєво зросла загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Отож, новий розмір адміністративного збору при оформленні ID-картки до 20 робочих днів складатиме 372 грн, до 10 робочих днів – 498 грн. При оформленні закордонного паспорта до 20 робочих днів необхідно буде сплатити 733 грн, до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – 1085 грн.

Громадяни України, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31.12.2021, отримають документи за старою ціною.

Ті ж особи, які здійснили оплату адміністративних послуг до 31.12.2021, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за оформлення документів за тарифами, що діятимуть  на момент подачі відповідних заяв.

Управління ДМС у Кіровоградській області