Краєвиди міста

Звіт щодо задоволення запитів на інформацію, що надійшли до Новоукраїнської міської ради у 2021 році відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 року № 2939 •PDF• •Друк•
••Середа•, 05 •січня• 2022, 15:06•

У 2021 році до Новоукраїнської міської ради надійшов 61 запит на отримання публічної інформації, із них 56 – електронною поштою та 5 – поштою. 27 запитів переадресовані як належному розпоряднику інформації із Кіровоградської обласної державної арміністрації (7 – із Секретаріату Кабінету Міністрів України), 3 – із Кіровоградської обласної ради. 27 запитів отримано від фізичних осіб, 34 – від громадських та інших організацій. Запити розглянуті у терміни, передбачені статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації". На запити надано запитувану інформацію (1 з них задоволено частково).