Краєвиди міста

Розпорядження про проведення позачергової двадцятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 19 •листопада• 2021, 08:58•

Розпорядження

від 18 листопада 2021 року                                                                 № 158

Про проведення позачергової двалцятої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року № 6:

1. Скликати  позачергову двадцяту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 26 листопада 2021 року о 14.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1) Про внесення змін до Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади.

2) Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на    2022 рік.

3) Про Центр надання адміністративних послуг.

4) Про затвердження штатної чисельності  комунального закладу "Міський інклюзивно - ресурсний центр Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області" у новій редакції.

5) Про внесення змін до Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг жителям Новоукраїнської міської територіальної громади  на 2021 рік.

6) Про внесення  змін до рішення  міської ради від  22 грудня  2020 року  № 65 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на 2021 рік".

7)      Про затвердження детального плану території промислової зони.

3.  Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

Міський  голова                                         О. Корінний