Краєвиди міста

Про чергову сесію Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 15 •листопада• 2021, 11:00•

9 листопада відбулось чергове засідання сесії Новоукраїнської міської ради. На розгляд депутатів винесено 36 питань.

Зокрема, розглянули питання соціально-економічного розвитку.

Погоджено укладання Меморандуму про співпрацю з ТОВ "Санвін 14" з питань соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади. Це дало можливість громаді подати 4 проєкти для участі в конкурсі, організованому зазначеним товариством.

Депутати затвердили план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Новоукраїнською міською радою  на 2022 рік. Також затвердили Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади та послуг, що надаються виконавчими органами Новоукраїнської міської ради через відділ (центр) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Депутати затвердили звіт про виконання фінансового плану КНП "Новоукраїнська міська лікарня" за 9 місяців 2021 року, про кількість людей, яких обслуговує медичний заклад, штатну чисельність персоналу, суму доходів та витрат лікарні також  внесли зміни до фінансового плану за 9 місяців 2021 року.

Затверджено  звіт про виконання бюджету  Новоукраїнської  міської ТГ за січень - вересень 2021 року, що становить 99,8% та було взято до відома інформацію про основні показники проєкту бюджету Новоукраїнської  міської ТГ на 2022 рік.

Виділено фінансову допомогу Новоукраїнському ЖКП та КП «Водокомунгосп».

Для  придбання п'ятиста експрес-тестів виділено кошти в сумі 50000 грн. із бюджету громади КНП «Новоукраїнська міська лікарня».

Із усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному сайті міської ради, де вони будуть опубліковані у визначений законом термін.