Краєвиди міста

••Понеділок•, 01 •листопада• 2021, 15:26•

Управління соціального захисту та охорони здоров’я Новоукраїнської міської ради в  зв’язку з тим, що не відбувся конкурс на заняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради, оголошений наказом начальника управління від 17 вересня 2021 року №28, оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я" (далі – Порядок).

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення директора комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради, обраних на загальних зборах трудового колективу та представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до управління соціального захисту та охорони здоров’я Новоукраїнської міської ради  (м. Новоукраїнка, вул. Покровська, буд. 72) протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від трудового колективу відповідного закладу подаються:

• супровідний лист у довільній формі із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;

• копію протоколу загальних зборів (конференції) трудового колективу.

Для включення до складу конкурсної комісії представників від громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подаються:

• витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань;

• витяг із Статуту громадського об’єднання, що підтверджує відповідні функції громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності ;

• подання (протокол загальних зборів громадського об’єднання) щодо надання кандидатур представників для включення до складу комісії.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Довідки та консультації можна отримати  управлінні соціального захисту та охорони здоров’я Новоукраїнської міської ради за вищезазначеною адресою або по телефону 0982604307 .