Краєвиди міста

Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Новоукраїнської міської ради •PDF• •Друк•
••Четвер•, 21 •жовтня• 2021, 09:57•

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР від 11.12.84   № 470  з 01 жовтня 2021 р. по 31 грудня 2021р. проводиться щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Новоукраїнської міської ради.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, будуть  внесені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов .

Для перереєстрації необхідно надати:

1. Довідку  про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку (для громадян, які в 2021 році таку довідку не надавали, та для громадян в складі родин, яких сталися зміни після надання  останньої довідки ); за формою встановленою в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання

2. Копію ідентифікаційного кода на кожного члена родини, який перебуває  на квартирному обліку (для громадян, які раніше такий номер не надавали);

3. Копії паспортів кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку (1, 2 та всі сторінки реєстрації);

4. Копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів родини, які перебувають на квартирному обліку;

5. Копію свідоцтва про право власності на житло (договору куплі-продажу, дарування, спадщини) (для громадян, які раніше такі відомості не надавали);

6. Копії свідоцтв про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім'ї.

7. При наявності пільги надати копії відповідних документів.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для актуалізації списків громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагоджуванню чіткого і прозорого обліку таких громадян.

Для уточнення даних та внесення змін до облікових справ необхідно звернутися до  юридичного відділу виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, каб. №7 за адресою: вул. Покровська, 70, м. Новоукраїнка, Кіровоградська область.