Краєвиди міста

Під час операції "Мігрант" Новоукраїнським відділом виявлено 3 порушників міграційного законодавства •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 12 •жовтня• 2021, 08:21•

Закінчились всеукраїнські профілактичні заходи з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант». Операція тривала місяць і проводилась спільними силами Міграційної служби, Національної поліції області, обласного Управління Служби безпеки та за участі інших відомств.

Знам'янським відділом під час операції виявлено 2 іноземців - порушників міграційних правил та 1 громадяна України, яких притягнено до адміністративної відповідальності. Серед порушників двоє неврегульованих мігрантів, відносно яких прийнято рішення про примусове повернення до країн походження.

Загалом, за цей період на території області працівники підрозділів Управління Державної міграційної служби склали відносно іноземців 87 адміністративні протоколи за порушення правил перебування на території України (ч. 1 ст. 203 КУпАП) та притягнули до адмінвідповідальності 15 громадян України (ст. 204-206 КУпАП).

Виявлено 32 неврегульованих мігрантів та відносно них прийнято рішення про примусове повернення, а також  прийнято 1 рішення про примусове видворення громадянина Республіки Індія.

На порушників міграційних правил накладено штрафів  на суму понад 223 тис. грн.

УДМС у Кіровоградській області