Краєвиди міста

Тренінг "Адвокаційна кампанія від А до Я" для молоді Новоукраїнської ТГ •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 11 •жовтня• 2021, 15:02•

9 -10 жовтня в Новоукраїнській громаді в рамках проєкту "Step by Step to Advocacy" відбувся тренінг на тему: "Адвокаційна кампанія від А до Я". Протягом двох днів в інституті розвитку громади молодіжні радники разом з досвідченою тренеркою Іриною Боднар працювали над розробкою адвокаційних кампаній. Учасники визначали проблеми молоді громади та можливі шляхи їх вирішення, прописували мету за критеріями SMART, цілі та завдання, розробляли плани впровадження адвокаційних кампаній.

Під час завершальної сесії, до якої доєднався Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, кожна з груп презентувала свої напрацювання. Обговорювали необхідність навчань з громадянської освіти, важливість опанування м`яких навичок молоддю та функціонування молодіжних просторів в громаді. "Не зупинятися на досягнутому, а працювати і працювати над тим, аби втілити ідеї в життя!" – порадив Олександр Олександрович молодим активістам. Впевнені, що лише у тісній співпраці та завдяки вмінню чути одне одного усі адвокаційні кампанії стануть успішними!

Публікація підготовлена в рамках реалізації проєкту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Думки, висновки чи рекомендації належать авторам чи упорядникам видання та не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агентств ООН.