Приєднуйтесь до нас! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 01 •жовтня• 2012, 14:55•

Осінь – найромантичніша   пора року, особливо  для тих, хто мріє стати справжнім туристом, адже 27 вересня відзначається Всесвітний день туризму. Саме в цей день на території Гусарського урочища було проведено районні туристичні змагання серед школярів нашого району.

Усе це стало можливим  завдяки ініціативним  і захопленим своєю справою педагогам  РЦДЮТ «ЗОРІТ» , підтримці відділу освіти та спонсору змагань хлібопекарському підприємству С.В.Талько.

Мета проведення туристичних змагань - активізація туристсько-краєзнавчої роботи, пропоганда здорового способу життя та популяризація туризму серед  учнів шкіл району. Тож це свято об¢єднало юних, веселих, азартних дітей, які із задоволенням взяли участь у туристичних змаганнях та  розвагах.

Програма складалась із урочистого  відкриття, конкурсної програми та туристичних розваг. Розваги передбачали такі етапи: підготуй капітана до походу, біг по купинах, розбиття намету, біг через палку, розпалювання вогнища та перепалювання нитки, окомір, «стрілянина», біг, зняття намету, перенесення потерпілого, розв’язання ситуаційних завдань. Усі учасники свята були активними і на кожному етапі проявили спортивний азарт та кмітливість.

Учасники  змагань  команди шкіл району: Новоукраїнська     ЗШ І-ІІІ ст. №3 команда «Живчики», Новоукраїнська ЗШ І-ІІІ ст. №1 команда «Прометей», Новоукраїнська ЗШ І-ІІІ ст. №4 команда «Крок» Новоукраїнська ЗШ І-ІІІ ст. №8 команда «Бемс», Марянопільська ЗШ І-ІІ ст. команда «Планета», Рівнянська ЗШ №2 команда «Полум’яні серця», Диминська ЗШ І-ІІ ст. команда «Ерудит», Фурманівська ЗШ І-ІІ ст. команда «Екстремали». Команди учасники  отримали нагороди в різних номінаціях:за найкраще виконання туристичної пісні було нагороджено команду «Полум’яні серця» (с.Рівне ЗШ І-ІІ ст. №2), найоригінальнішу туристську емблему підготувала команда «Екстремали» (Фурманівська ЗШ І-ІІ ст.), творчо підійшла до виготовлення виробу з природного матеріалу команда«Бемс» (Новоукраїнська  ЗШ І-ІІІ ст.№8).

За результатами змагань перше місце виборола команда «Полум’яні серця» (Рівнянської ЗШ №2 ).Вітаємо переможців!!! Друге місце дісталось команді «Живчики» (Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ст.№3), почесне трете місце в команди «Бемс»( Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ст.№8).

Тренуйте  кмітливість, спритність, винахідливість – і приєднуйтесь до нас! Ми сподіваємося, що відзначення Дня туризму стане доброю традицією в нашому районі.

Організатори свята районний центр

дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ»