Краєвиди міста

З в і т щодо задоволення запитів на інформацію, що надійшли до Новоукраїнської міської ради у січні-вересні 2021 року відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 року № 2939 •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 04 •жовтня• 2021, 12:12•

У січні-вересні 2021 року до Новоукраїнської міської ради надійшло 50 запитів на отримання публічної інформації, із них 47 –  електронною поштою та 3 – поштою. 21 запит переадресований як належному розпоряднику інформації із Кіровоградської ОДА (5 – з Секретаріату Кабінету Міністрів України), 2 – із Кіровоградської обласної ради. 25 запитів отримано від фізичних осіб, 25 – від громадських та інших організацій. Запити розглянуті у терміни, передбачені статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації". На запити надано запитувану інформацію (1 з них  задоволено частково, 1 знаходиться на розгляді).