Краєвиди міста

УВАГА! КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 21 •вересня• 2021, 13:54•

29 вересня  в м. Новоукраїнка на території району цукрового заводу будуть проводитися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в умовах наближених до реальних з залученням фахівців Новоукраїнського РУ ГУ ДСНС, Новоукраїнського відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області, фахівців Новоукраїнської райдержадміністрації та виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Також буде задіяно спеціальну техніку та обладнання територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту.

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради звертається до жителів територіальної громади із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги представників територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту.