Краєвиди міста

До уваги жителів громади! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 13 •вересня• 2021, 09:32•

Відповідно повідомлення Першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, від 07 вересня 2021 року та листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 02 вересня 2021 року № 11.1.1-5/3806 щодо інформаційного повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASSF) від 31 серпня 2021 року № 2021.4355- fup 9 стосовно виявлення в камеді рожкового дерева, яка використовувалась для виготовлення йогуртів з Італії (виробник: Granarolo spA, Vernate (MI)), що експортувались до України (місце доставки: ТОВ “Дистрибуційна-  логістична компанія “Пілот”, пров. Володимира Усенко 2, м. Харків, 61093) виявлено перевищення MRL для оксиду етилену.

Аналогічне повідомлення по сировині, яка використовувалась при виготовлені напоїв HELL FOCUS STR 250C (виробник: Hell Energy Magyaroszag Kft) та експортувались до України (отримувач: ТОВ “ХЕЛЛ ЕНЕРДЖІ ДРІНКС”,  м. Київ 03038) виявлено несанкціоновану речовину оксиду етилену.

Новоукраїнський  відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі відділ) попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезгаданої продукції на території району. При виявлені даного продукту в обігу терміново повідомляти відділ за тел.: (098) 392-66-30, або на електронну адресу: е-mail: 17.dpss.kr@ukr.net