Краєвиди міста

До відома мешканців громади, хворих на цукровий та нецукровий діабет! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 09 •вересня• 2021, 14:45•

Новоукраїнською міською радою буде надано одноразову фінансову допомогу інсулінозалежним  особам, які хворі на цукровий та нецукровий діабет.

У зв’язку із недостатністю обсягів субвенції місцевому бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, саме на відшкодування вартості видатків на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, аптечними закладами громади припинено  видачу препаратів інсуліну за безкоштовними рецептами.

Повідомляємо що, мешканці громади, які мають право на отримання препаратів інсуліну на пільговій основі, але не отримали їх у вересні поточного року, можуть отримати одноразову матеріальну допомогу з міського бюджету.

Для отримання допомоги пацієнти, які у вересні  не отримали препарати за безоплатними рецептами можуть звернутись до виконавчого комітету міської ради (вул. Покровська, буд.№ 70, м. Новоукраїнка) з відповідною заявою, до якої необхідно додати:

• копію документа, що посвідчує  особу громадянина України;
  • копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання або копія довідки про реєстрацію місця проживання особи (у разі надання копії паспорта у формі картки);
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
  • довідку про склад сім’ї;
  • довідки про доходи всіх членів сім’ї за період з 01.03.2021 року по 31.08.2021 року;
  • Акт обстеження матеріально-побутових умов, складений депутатом міської ради;
  • банківські реквізити заявника (за наявності).

З 1 жовтня 2021 року програму забезпечення інсулінами буде адмініструвати Національна служба здоров'я.

Довідки можна отримати за тел. 0982604307