Краєвиди міста

Запобігання та протидія домашньому насильству й торгівлі людьми •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 27 •серпня• 2021, 15:17•

Розпорядженням Новоукраїнського міського голови № 52 від 29 березня 2021 року було затверджено склад Координаційної ради з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми у новій редакції. Координацію заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі здійснює заступник міського голови Олександр Руденко. Розпорядженням Новоукраїнського міського голови № 31 від 14 лютого 2020 року було затверджено Положення про Радника голови з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Новоукраїнської міської об`єднаної територіальної громади. Розпорядженням Новоукраїнського міського голови № 32 від 14 лютого 2020 року було затверджено Положення про Уповноважену особу (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Розпорядженням Новоукраїнського міського голови від 03 лютого 2020 року № 22 призначено відповідальну посадову особу, якій надано атрибути доступу до Єдиної електронної бази даних звернень від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей. Відділ сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради є відповідальним структурним підрозділом, що здійснює заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Контакти відповідальної посадової особи: Федорчук Зорина Миколаївна, електронна адреса: sportnovoukr@gmail.com, тел.: 2-22-34.