Краєвиди міста

Розпорядження про проведення чергової шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 27 •серпня• 2021, 12:53•

Розпорядження

від  20 серпня  2021 року                                                                    № 114

Про проведення чергової шістнадцятої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року № 6:

1. Скликати чергову шістнадцяту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 07 вересня 2021 року о 10.00 годині в глядацькій залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням  засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про внесення змін до Гендерного портрету Новоукраїнської міської територіальної громади.

2)  Про прийняття комунального майна із спільної власності територіальних громад Новоукраїнського району у комунальну власність Новоукраїнської міської територіальної громади.

3)  Про прийняття в комунальну власність шкільного автобуса та передачу його в оперативне управління.

4)  Про затвердження мережі закладів освіти Новоукраїнської міської ради на 2021/2022 навчальний рік.

5)  Про приведення рангів посадових осіб місцевого самоврядування у відповідність до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".

6)  Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради  на 2021 рік.

7)  Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради на 2022 рік.

8) Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради на 2022 рік.

9) Про затвердження складу спостережної ради надання.

10) Про затвердження заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг у новій редакції.

11) Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.

12) Про надання згоди на звільнення Шелевера М.М. із займаної посади.

13) Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської  територіальної громади за сім місяців 2021 року.

14) Про прогноз бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2022-2024 роки

15) Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації на 2021 рік Програми реформування  і  розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2020-2025 роки    .

16) Про розгляд клопотань.

17)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  22 грудня  2020 року  № 65 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на 2021 рік".

18) Про затвердження фінансових планів міських комунальних підприємств на 2022 рік.

19) Про оренду комунального майна.

20) Про надання згоди на передачу майна в господарське відання.

21)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 02 та 03 вересня     2021 року.

Міський  голова                                                       О. Корінний