Краєвиди міста

До уваги жителів громади!!! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 27 •серпня• 2021, 08:47•

Відповідно  до інформаційного повідомлення  системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASSF) стосовно  виявлення  у силіконовому посуді для дітей, що експортувався з Китаю (виробник: Shenzhen Ktan Silicone Produkt Со. Ltd., Shenzhen) через Данію (вантажовідправник: FB Trading ApS, Hinnerup) до України (отримувач: ФОП Кравченко Владіслав, вул.. Героїв України, 77, кв. 50, м. Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500) виявлено міграцію летких органічних компонентів (1,6%), виявленно у харчовій добавці, що експортувались з Фінляндії (виробник Hankintatukku Amo Latvus OY, Helsinki) до України (отримувач: TOB «Лотус», пр. М. Бажана 10, оф. 9Б, м. Київ, 02140) несанкціонованої речовини оксид етилену (сума 2-СЕ та ЕО, виражена як ЕО: 11,8 мг/кг - проміле).

Новоукраїнський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (далі відділ) попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезгаданої продукції на території району. При виявлені даного продукту в обігу терміново повідомляти відділ за тел.: (098) 392-66-30, або на електронну адресу: е-mail:17.dpss.kr@ukr.