Краєвиди міста

РЕЄСТРАЦІЯ ПОЧАЛАСЬ, тільки 40 учасників •PDF• •Друк•
••Четвер•, 26 •серпня• 2021, 12:36•

Вітаємо з прийдешнім святом - Дня підприємця!

У цей день вдячність адресуємо ініціативним та енергійним людям, котрі вміють організувати власну справу, створюють робочі місця, налагоджують співпрацю з органами місцевого самоврядування та інвесторами, наповнюють місцевий бюджет виявляючи ділову наполегливість.

Кіровоградська обласна державна адміністрація,  Кіровоградська обласна рада,  Кропивницька міська рада запрошує всіх підприємців взяти участь в урочистому заході до Дня підприємця, який відбудеться 03 вересня 2021 року о 10 годині на Театральній площі (біля театру Кропивницького).

Під час урочистостей Ви також можете відвідати ярмарку-виставку виробників області!

А вже 04 вересня 2021 року з 10.00 до 17.00 годин в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП, за адресою м. Кропивницький, вул. Пашутинська, 26/41) для представників малого та середнього бізнесу, лідерів соціально-відповідального бізнесу вперше в Кропивницькому відбудеться проведення навчальної бізнес-гри з фандрейзингу «Funds Hunter», участь у якій дозволить відкрити світ залучення коштів та ресурсів на свої ідеї та проєкти, прокачати навички з партнерства, комунікації з донорами та пітчингу!

Стати учасником можна,  заповнивши реєстраційну форму за QR-кодом!

Святкуймо День підприємця разом!