Краєвиди міста

30 років Незалежності України! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 26 •серпня• 2021, 09:55•

24 серпня – День Народження країни! У Новоукраїнській громаді він розпочався із традиційної ходи у вишиванках. Жителі Новоукраїнської ТГ цього дня вшанували пам’ять полеглих захисників України, поклавши квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. А на передодні, у День Державного прапора, віддали данину пам’яті загиблим воїнам-землякам учасникам АТО/ООС. Адже без їх подвигу ми не змогли б сьогодні зібратися на спільне відзначення Дня Незалежності.

У рамках проведення свята аматорські колективи МПК "Ювілейний" та філій взяли участь у встановленні онлайн-рекорду з виконання Гімну України.

Протягом дня для жителів та гостей громади на центральній вулиці міста були облаштовані арт-виставка, музей Хліба під відкритим небом, ярмарок-продаж місцевих виробників, дитячі атракціони та багато іншого.

Цього року уже вдруге проходив фестиваль пиріжка «Діцман», під час якого гості свята переглянули виступи аматорських колективів громади, взяли участь у  конкурсах та розвагах,  насолодились частуванням від Солох ,"Смачних садиб", концертно-розважальні програми та ярмарок-продаж місцевих виробників.

На сторінках "Живої книги" оживали вірші відомих українських письменників та місцевих авторів громади.

У конкурсі на кращий пиріжок "Діцман" Новоукраїнської громади переможцями стали: І місце – Курило Галина Іванівна, ІІ місце – Ткаченко Зінаїда Петрівна, ІІІ місце – Шпанка Анна Анатоліївна та Ігоніна Марія Олександрівна та нагороджені цінними подарунками.

У "Частуванні від Солохи" взяли участь старостати громади. Найзапальніша Солоха із Мар'янопільського старостату отримала від міського голови перехідний атрибут фестивалю "Діцман".

По завершенню свята на всіх присутніх чекав "Двіж під відкритим небом"