Краєвиди міста

23 серпня - День Державного Прапора України! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 26 •серпня• 2021, 09:46•

Ранок 23 серпня розпочався з урочистого підняття Державного Прапора України та відкриття міської Дошки Пошани «Гордість Новоукраїнської громади».

Після урочистостей, охочі мали змогу спробувати свої сили у патріотичному квесті «Україна починається з тебе». Учасниками квесту стали старшокласники Новоукраїнського ліцею №6. Три команди «Шалена четвірка», «Мальва», «Козаки і козачка» подорожували 5- ма локаціями: «Літературна», «Історії кроки», «Інтелектуальна», «Географічна», що розташовувались у закладі, та «Туристична», завдання якої передбачали мандрівку центральною частиною міста.

Завдання квесту стосувались знань з історії, культури, літератури та географії України і рідного краю. Приємно, що запропоновані завдання були успішно виконані командами.

На кожній локації після виконання завдання команди отримували рядки вірша, які на фініші склали в певній послідовності і відгадали, хто ж є його автор.

За підсумками набраних балів та додаткового питання перемогу виборола команда  «Шалена четвірка». ІІ місце здобула команда «Мальва». ІІІ місце – команда «Козаки і козачка». Свої нагороди учасники отримали під час фестивалю «Діцман».

А вже надвечір на центральному стадіоні змагалися малюки у родинній естафеті «Веселі карапузи». Від так, сміливцями стали команди Аріни Шевченко, Даші Корінної, Євгена Хацера, Дарини Карбан, Аделіни Кондратьєвої, Мирослави Романескул. Подарунки та гарний настрій отримали усі без виключення. Ну а переможцем стала родина Дарини Карбан, друге і третє місце зайняли родини Аріни Шевченко та Аделіни Кондратьєвої.

Після таких активних ігор потрібно трохи відпочити. Тому діти та дорослі усієї громади мали змогу провести серпневий вечір за переглядом мультфільму та кіно.