Краєвиди міста

Спортивні змагання "Кращий старостинський округ Кіровоградщини 2021" •PDF• •Друк•
••Четвер•, 26 •серпня• 2021, 08:15•

22 серпня у місті Новоукраїнка відбулися спортивні змагання "Кращий старостинський округ Кіровоградщини 2021".

Перед початком змагань учасників привітали керівник апарату Кіровоградської облдержадміністрації Павло Топчій, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, голова Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос" Інна Завірюха, заступник начальника обласного управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Щетина, директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Дмитро Янчук.

За звання кращого старостинського округу області змагалися: села Бандурове (Гайворонська ТГ); Оситняжка (Великосеверинівська ТГ); Паліївка (Маловисківська ТГ); Миролюбівка (Маловисківська ТГ); Оникієво (Мар'янівська ТГ); Захарівка (Новоукраїнська ТГ); Осота (Олександрівська ТГ); Капітанка (Побузька ТГ); Рівне (Рівнянська ТГ); Івано-Благодатне (Соколівська ТГ) та селище міського типу Онуфріївка. Учасники змагалися у 7 видах спорту – волейболу, міні-футболу, тенісу настільного, гирьового спорту, шахів, шашок та дартсу.

Слід відмітити, що всі команди показали гарні результати у різних видах змагань, але, як завжди, перемогу здобули найсильніші.

За результатами змагань переможцем та кращим старостинським округом Кіровоградщини 2021 стала команда Старої Осоти з Олександрівської громади.

Друге місце посіли представники смт Онуфріївки, а третіми стали спортсмени з Капітанки Побузької територіальної громади.

Грамоти, медалі та кубки переможцям змагань вручили Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний та голова Кіровоградської територіальної організації ВФСТ "Колос" Інна Завірюха.