Краєвиди міста

"Ту-ту-сі рейсінг" до Дня громади •PDF• •Друк•
••Середа•, 25 •серпня• 2021, 14:41•

Дитячі перегони на швидкість будуть проходити у різних категоріях:
1. Перегони на толокарах: 1) серед дітей віком 1 рік; 2) серед дітей віком 2 роки; 3) серед дітей віком 3 роки;
2. Перегони на велосипедах: 1) серед дітей віком 2 – 3роки; 2) серед дітей віком 4 – 5 роки; 3) серед дітей віком 6 – 7 років; 4) серед дітей віком 8 – 9 років; 5) серед дітей віком 10 – 11 років; 6) серед дітей віком 12 – 13 років;
3. Перегони на самокатах: 1) серед дітей віком 2 – 3роки; 2) серед дітей віком 4 – 5 роки; 3) серед дітей віком 6 – 7 років; 4) серед дітей віком 8 – 9 років; 5) серед дітей віком 10 – 11 років; 6) серед дітей віком 12 – 13 років.
3. Категорія
До участі в змаганнях допускаються діти за наявності захисного шолому. До старту допускаються учасники на будь-яких велосипедах, толокрах та самокатах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення дитячих перегонів "Ту-ту-сі рейсінг"

1. Загальні положення

Дитячі перегони організовані з метою розвитку і підтримки у дітей інтересу до їзди на велосипеді, самокаті та толокарі і пропаганди здорового способу життя. Загальне керівництво і організацію перегонів здійснює відділ сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. Допуск до участі в перегонах

До старту допускаються учасники на будь-яких велосипедах, толокрах та самокатах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипедів, толокрах та самокатах, лежить на батьках учасників або осіб, що їх заміняють. У категоріях до "6 років" і молодше учасникам, які беруть участь в перегонах на велосипеді, дозволено використання додаткових бічних коліс.

Дитячі перегони на швидкість будуть проходити у різних категоріях:

Не допускаються учасники на інших засобах пересування (велосипедах з батьківською ручкою і т.д.)

До участі в змаганнях допускаються діти за наявності захисного шолому. Шолом повинен бути відповідного розміру, застібнутий та правильно (щільно) закріплений на голові учасника. Їзда на дистанції без шолома під час змагань і тренувальних заїздів заборонена. Учасник з розстібнутим шоломом, який зсунувся на очі чи на потилицю, зупиняється до моменту усунення проблеми.

Під час реєстрації батьки учасників заповнюють письмовий дозвіл наступного змісту:

Декларація учасника дитячих перегонів "Ту-ту-сі рейсінг", м. Новоукраїнка 2021 р.

Я, ___________________________________________, батько / мати / опікун / тренер

учасника дитячих перегонів _______________________________ несу особисту відповідальність за дотримання дитиною правил безпеки під час змагань і претензій до організаторів мати не буду. Даю згоду на обробку і зберігання вказаних персональних даних про дитину для забезпечення організації перегонів. З правилами проведення змагань та інструктажем з техніки безпеки ознайомлений(а) та зобов’язуюсь їх виконувати.

Дата __________ Підпис ___________

Контакти (тел.) ________________________________

3. Порядок реєстрації

Реєстрація на змагання здійснюється в два етапи – попередня реєстрація, яка триватиме до 9 вересня 2021 року для складання реєстраційних списків і визначення порядку виходу гонщиків на старт, і основна реєстрація – на місці проведення перегонів в день старту. Попередня реєстрація є обов’язковою та триває два тижня. Якщо зареєстрована дитина не буде брати участь у змаганнях, батьки повинні повідомити про це організаторів. При відмові від участі у змаганнях без попередження, організатори залишають за собою право не реєструвати дитину на наступні змагання.

3. Категорія

При одержанні номера в день старту батьки учасників повинні в обов’язковому порядку надати заповнену Декларацію учасника і надати копію документа, що засвідчує особу і дату народження дитини. Не дозволяється реєстрація в молодшій за віком категорії.

Учасник отримує стартовий номер, який потрібно закріпити на транспортному засобі таким чином, щоб номер учасника було чітко видно суддям на фініші. Якщо номер на кермо супроводжується номером-наліпкою, то номер-наліпка чіпляється на шолом чи одяг гонщика. Після фінішу номери залишаються учасникам.

В заїзді стартують 2..3 гонщиків (залежно від кількості учасників у віковій групі).

4. Порядок проходження дистанції

Дистанція змагань є відрізком завдовжки 80 м – для категорій "1 – 3 роки", відрізком завдовжки 230 м – для категорій "4 роки", "5 років", "6 років", "7 років", замкнутим колом завдовжки 400 м – категорії "8 – 9 років", "10 – 11 років", "12 – 13 років".