Краєвиди міста

Набір на інноваційну навчальну програму DevOps для молоді з інвалідністю. •PDF• •Друк•
••Середа•, 25 •серпня• 2021, 07:57•

IT-компанія EPAM спільно з ЮНІСЕФ оголошують набір на інноваційну навчальну програму DevOps для молоді з інвалідністю. Учасники, які успішно пройдуть навчання, отримають можливість працювати в EPAM.

DevOps – це перспективний напрям у IT, який дає змогу працювати віддалено й бути конкурентоспроможним на міжнародному ринку праці. Більше про професію DevOps інженер є тут.

Що важливо знати про цей курс?

1. 1. Інклюзивний підхід. Підхід до навчання та професійного розвитку ЮНІСЕФ і EPAM є інклюзивним. Учасники від громад будуть навчатися у загальній групі з іншими відібраними учасниками.
  2. 2. Додаткова менторська та мовна підтримка. Розуміючи, що в нашому суспільстві є багато обмежень для людей с інвалідністю, ми пропонуємо додаткову підтримку учасникам. Так, під час навчання ми надаватимемо регулярну методичну та менторську підтримку, залишатимемося в контакті з учасниками й надамо можливість відвідати курси з англійської мови.

Вимоги до кандидатів:

• Бажання розвиватися, опанувати нову професію, інвестувати час і зусилля у навчання, щоб стати IT спеціалістом.
  • Вік від 18 років.
  • Базовий рівень англійської А2+ (pre-Intermediate) та вище – читати, говорити на базові теми (наприклад, розповісти про себе або про те, чому саме обрали курс в EPAM, або чому зацікавило розвиватися в IT), розуміти прості запитання.
  • Базові технічні знання:
    • Linux OS – базове розуміння принципу використання операційної системи.
    • Networking – базове розуміння принципу роботи комп’ютерних мереж, моделі OSI, TCP/IP, routing, а також найпопулярніших мережевих протоколів та сервісів.
    • Public/Private clouds – базове розуміння хмарних технологій.
    • CI/CD – базове розуміння неперервної інтеграції та розгортання програмного забезпечення, інструменти (Jenkins, TeamCity, …), репозиторії (GIT, SVN).
    • Готовність  вкладати час у онлайн навчання протягом 6 місяців (заняття відбуватимуться 2-3 рази на тиждень і триватимуть по 2-3 години).
    • Важливо, щоб учасник/ця мав/ла змогу навчатися онлайн – аналізувати візуальні матеріали (читати, прослуховувати та переглядати відео), виконувати домашні завдання (набирати текст), говорити (заїкання або повільне мовлення НЕ є перешкодою для участі).

Етапи відбору

1. Залишити заявку про бажання приєднатися до курсу. Для цього залишіть свої контактні дані у короткому опитувальнику за посиланням. Звертаємо увагу, це НЕ реєстрація на курс, а лише заявка про бажання взяти участь, деталі реєстрації – нижче.
  2. Вебінар “запитання-відповіді” з потенційними учасниками. Ми вирішили організувати онлайн-зустріч, під час якої представники ЮНІСЕФ та ЕРАМ зможуть дати відповіді на всі запитання, які у вас виникнуть про процес відбору та навчання. Вона відбудеться 27 вересня. Точний час і посилання на онлайн-зустріч повідомимо згодом.
  3. Відбір учасників:
  • Реєстрація на курс. Реєстрація буде відкрита на початку жовтня і триватиме 3 тижні. Посилання на реєстрацію надішлемо згодом.
  • Технічний тест і усна співбесіда. Щоб підготуватися до технічного тесту варто ознайомитися з темами, що вказані у вимогах до кандидатів “Базові технічні знання”. Співбесіда проводиться, щоб дізнатися про мотивацію учасника.
  1. 4. Навчальний курс:
  • I етап. Триватиме 3 місяці, заняття займатимуть орієнтовно 10 годин на тиждень, плюс домашні завдання.
  • ІІ етап. Триватиме 1 місяць, заняття займатимуть 20 годин на тиждень, плюс домашні завдання. Конкурсний відбір на наступний етап (випускна робота і співбесіда).
  • ІІІ етап. Триватиме 2 місяці, заняття займатимуть 20 годин на тиждень та домашні завдання, підготовка відбуватиметься за більш спеціалізованою програмою. За результатами стажування, найкращі студенти зможуть приєднатися до команди EPAM.

Додаткові заходи

Вебінар з громадами. Він відбудеться на тижні з 6 по 10 вересня. На вебінарі ми пояснимо детальніше особливості відбору і участі у навчальній програмі, перспективи для молодих людей та відповімо на ваші запитання.