Краєвиди міста

Всесвітній день протидії торгівлі людьми •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 02 •серпня• 2021, 09:49•

30-го липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Щорічно, у цей день, міжнародні та неурядові організації проводять в Україні інформаційні кампанії. Їхня мета - розповісти якомога більшій кількості громадян, наскільки поширеною і небезпечною є торгівля людьми у світі.

Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Новоукраїнським міським центром соціальних служб спільно з Відділ "С&М&С" Новоукраїнської ТГ проведена інформаційна кампанія з метою підвищення обізнаності населення Новоукраїнської громади з питань протидії торгівлі людьми.

Також було проведено соціальне опитування «Що таке торгівля людьми?» серед жителів міста. За результатами опитування можна зробити висновок, що рівень обізнаності людей щодо цієї проблеми є достатньо високим.