Краєвиди міста

День села – це свято єднання! •PDF• •Друк•
••Середа•, 28 •липня• 2021, 13:50•

Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День села пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади. А цю історію люди творять щоденною тяжкою працею.

Сонячного суботнього дня, 24 липня, завітало свято у Звірівку. Із самого ранку жителі та гості села мали змогу продемонструвати свою вправність в іграх з футболу, дартсу, пляжного волейболу, шашок та шахів. Усі призери та переможці були нагороджені грамотами виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. А від самих загань отримали масу задоволення не лише гравці, а й вболівальники, яких теж було чимало.

Надвечір звірівчани зібралися на урочистості. Особливо приємно було спостерігати за танком найменших жителів села. Слухаючи приємну музику, гості свята також могли придбати смаколики або прикраси, або ж повеселитися на атракціонах, які завітали сюди з нагоди Дня села.

Привітали зі святом міський голова Олександр Корінний, секретар міської ради Людмила Вишневецька, директор Новоукраїнського ліцею №4 Людмила Червоненко та голова міської організації ветеранів Новоукраїнської територіальної громади Наталя Ніколаєнко. Від кожного з гостей прозвучали щирі вітальні слова та слова подяки за щоденну праця жителів села, відданість та любов до рідної землі, що заслуговують на глибоку повагу.