Краєвиди міста

Ропорядження про проведення чергової чотирнадцятої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Середа•, 28 •липня• 2021, 10:58•

Ропорядження

від 27 липня 2021 року                                                                        № 104

Про проведення чергової чотирнадцятої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада 2020 року № 6:

1. Скликати чергову чотирнадцяту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 10 серпня 2021 року о 10.00 годині в глядацькій залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1) Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

2) Про внесення змін до Переліків об’єктів комунального майна, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону, та втрату чинності рішення міської ради.

3) Про заміну орендодавця за договором оренди.

4) Про надання згоди на оренду нерухомого майна шляхом проведення аукціону .

5) Про перейменування закладів освіти Новоукраїнської міської ради.

6) Про затвердження штатної чисельності закладів освіти Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

7) Про структуру виконавчих органів Новоукраїнської міської ради з            16 серпня 2021 року.

8) Про затвердження базової мережі закладів культури Новоукраїнської міської ради.

9) Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради на 2021 рік.

10) Про затвердження звіту про виконання  фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради за 1 півріччя 2021 року.

11) Про намір утворення Спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради.

12) Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

13) Про погодження укладення Меморандуму про співпрацю та партнерство щодо надання послуг ювенальній превенції з Новоукраїнським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

14) Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади за шість місяців 2021 року.

15) Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації на 2021 рік Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2020-2025 роки.

16) Про розгляд клопотань.

17) Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2020 року  № 65 "Про бюджет Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021 рік".

18) Звіт про роботу міських комунальних підприємств за 1 півріччя 2021 року.

19) Про затвердження положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

20) Питання землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 05 та 06 серпня                       2021 року.

Міський  голова                                             О. Корінний