Краєвиди міста

Новоукраїнська громада вшановує пам'ять солдата ЗСУ Андрія Панфілова •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 23 •липня• 2021, 16:00•

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, депутатський корпус та виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради висловлюють співчуття рідним Панфілова Андрія Ігоровича, уродженця села Кам’яний Міст Новоукраїнської ТГ, солдата Збройних Сил України, у зв’язку з його передчасною смертю.

Відповідно до розпорядження міського голови №101 від 23 липня 2021 року, з метою вшанування пам’яті Панфілова А.І., у день поховання – 27 липня 2021 року оголошено день жалоби на території Новоукраїнської міської територіальної громади.

Цього дня буде приспущено Державні прапори на адміністративних приміщеннях міської ради, підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності на території громади.

Скасовано розважальні заходи, проведення дискотек, обмежено звучання гучної музики у закладах торгівлі, громадському транспорті, розважальних закладах (нічних клубах), закладах громадського харчування.