Краєвиди міста

У Новоукраїнці діятиме Центр масової вакцинації населення •PDF• •Друк•
••Четвер•, 22 •липня• 2021, 12:20•

З 23 липня у центрі Новоукраїнської ТГ - місті Новоукраїнка,  розпочне роботу мобільний пункт, де кожен житель громади може безкоштовно пройти вакцинацію проти COVID-19. Зручний графік роботи та доступне місце розташування дають можливість кожному обрати комфортний час для вакцинації.

Як пройти щеплення у Центрі масової вакцинації населення?

АДРЕСА ЦЕНТРУ: м. Новоукраїнка, вул. Соборна 55, міський палац культури «Ювілейний»;

ЧАС РОБОТИ:  з 9.00 до 14.00 години ЩОДЕННО (у вихідні та святкові дні Центр також працюватиме)!

ХТО ПРОВОДИТИМЕ ЩЕПЛЕННЯ: медичні працівники КНП «ЦПМСД» Новоукраїнської міської ради.

ЯКОЮ ВАКЦИНОЮ ЩЕПЛЮВАТИМУТЬ: PFIZER та  CoronaVac.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ТРЕБА МАТИ: паспорт (або ID-картку).

Також можна записатись на вакцинацію через додаток «Дія» до листа очікування вакцинації або ж за телефоном реєстратури  - (0251) 2-16-51.

Організовані колективи можуть подавати заявки до КНП «ЦПМСД» Новоукраїнської міської  ради, вказавши ПІП осіб, які виявили бажання вакцинуватися та номери телефонів.

Одними з перших у п’ятницю, 23 липня, вакцинуватимуться 52 працівники міської ради та комунальних підприємств.

Вакцинація проти COVID-19 в Україні безкоштовна й добровільна, та пам’ятайте, що саме вона залишається найважливішим інструментом запобігання поширення захворюваня. Це єдиний спосіб перемогти пандемію і найефективніший спосіб сформувати колективний імунітет від хвороби, щоб не допустити тяжкий її перебіг.