Краєвиди міста

До уваги суб’єктів господарювання! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 02 •квітня• 2021, 12:28•

З   метою    попередження    отруєння    бджіл,   людей   та   навколишнього середовища рекомендуємо Вам провести   навчання з питань безпечного поводження з пестицидами особами, які безпосередньо з ними працюють. Початок будь-якої роботи з агрохімікатами розпочинається з отримання допусків до роботи з пестицидами  та агрохімікатами та посвідчень про проходження спеціального навчання.  Відповідно до        статті  11  Закону України  "Про  пестициди   та  агрохімікати"  особи,  діяльність   яких  пов'язана з транспортуванням,  зберіганням,   застосуванням   пестицидів   і  агрохімікатів та торгівлею ними, повинні щороку проходити спеціальну підготовку і мати допуск на право роботи із пестицидами і агрохімікатами (далі - допуск).

Порядок отримання допуску затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 1995  року  №746  "Про  затвердження  Порядку  одержання  допуску (посвідчення) на право роботи, пов'язаної з транспортуванням,  зберіганням,  застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами'.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області   за   адресою:   м.   Кропивницький,   вул.   Тараса   Карпи, 84, тел.(0522) 32-12-21, або у найближчого державного фітосанітарного інспектора, контактні  данні  яких розміщені на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби  Кіровоградськійобласті  за         посиланням http://kr.consumer.gov.ua/index.php/joomla-pages/fitosanitariia/derzhinspektory­ kirovohradskoi-oblasti