Краєвиди міста

Автоматизовано обмін відомостями про реєстрацію місця проживання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 02 •квітня• 2021, 08:31•

З 1 квітня передача інформації про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб між органами реєстрації об'єднаних територіальних громад та Управлінням Державної міграційної служби у Кіровоградській області здійснюватиметься в електронній формі.

Всі 49 об'єднаних територіальних громад Кіровоградщини підключились до публічного сервісу "Реєстр територіальних громад" на офіційному сайті ДМС. Органи реєстрації будуть заповнювати Реєстр адресними відомостями жителів населених пунктів цих ОТГ, а далі міграційники вноситимуть ці відомості до Єдиного державного демографічного реєстру. Такі новації мають за мету ліквідувати паперовий обмін відомостями про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання між відомствами.

Перевірити відомості про реєстрацію місця проживання онлайн в Реєстрі отримають можливість й інші державні органи. Тому громадянам у подальшому при зверненні до державних органів для отримання послуг не потрібно буде надавати додаткову довідку.

Управління ДМС  у Кіровоградській області