Краєвиди міста

«Золотий дубль» •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 29 •березня• 2021, 09:33•

27 березня відбулися змагання з волейболу серед чоловічих команд у залік обласної спартакіади.

Услід за жіночою командою чоловіча збірна Новоукраїнської ТГ святкувала впевнену перемогу у обласних змаганнях серед 19 команд міських, селищних, сільських громад та міст нашої області, яких гостинно зустріла у себе Олександрівка.

Наші волейболісти, оформивши «золотий дубль», довели, що Новоукраїнка є одним із центрів розвитку спорту, в тому числі і волейболу!

Чемпіонський склад команди (на фото): Олександр Бондаренко, Дмитро Корінний, Олександр Корінний (капітан команди), Олександр Попович, Богдан Зіненко, Олег Кислов, Микола Антонюк, Андрій Денисенко, Олександр Забілястий.

Успіх нашої команди - це багаторічна робота гравців та тренерів над удосконаленням ігрової майстерності, підготовка молодої зміни, систематична увага та підтримка міської влади щодо розвитку цього виду спорту.