Краєвиди міста

Розпорядження про проведення чергової сьомої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 26 •березня• 2021, 08:06•

Розпорядження

від  24 березня 2021 року                                                                   № 48

Про проведення чергової сьомої сесії

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року № 6:

1. Скликати  чергову сьому  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 13 квітня 2021 року о 10.00 годині в глядацькій залі міського Палацу культури ʺЮвілейнийʺ із застосуванням  засобів системи ʺРада голосʺ.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про присвоєння звання Почесний громадянин міста Новоукраїнка Мизіну Д.Ю.

2)  Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління.

3)  Про внесення змін до переліку ІІ типу.

4) Про надання згоди на укладання договору про співробітництво з Головним управлінням пенсійного Фонду України в Кіровоградській області.

5)  Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2020 року № 46 ʺПро затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рікʺ.

6)  Про затвердження конкурсної комісії на заняття посади  директора Новоукраїнського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія "Лідер" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

7) Про затвердження штатної чисельності Новоукраїнського НВК №8 "Ліцей-заклад дошкільної освіти" Новоукраїнської міської ради.

8)  Про реорганізацію закладів культури Новоукраїнської міської територіальної громади.

9)  Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей у новій редакції.

10)  Про внесення змін до рішення міської ради від 16.02.2021 року № 145 "Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Новоукраїнської міської ради".

11) Про звіт про виконання бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади за січень-лютий 2021 року.

12)  Про затвердження фінансового забезпечення реалізації на 2021 рік Програми  реформування  і  розвитку житлово - комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2018-2025 роки.

13)  Про  розгляд клопотань.

14) Про внесення  змін до рішення  Новоукраїнської міської ради від  22 грудня 2020 року № 65 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на 2021 рік".

15) Про впорядкування умов оплати праці.

16) Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Новоукраїнської міської ради.

17)  Питання землекористування та землевідведення.

3.  Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 08 та 09 квітня                       2021 року.

Міський  голова                                               О. Корінний