Рішення № 649 чергової сесії депутатів Новоукраїнської міської ради 6-го скликання "Про присвоєння звання "Почесний громадянин м. Новоукраїнка" •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 21 •серпня• 2012, 13:37•

Керуючись  статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, відповідно до рішення міської ради від 07 червня 2011 року № 215, заслухавши інформацію голови комісії з визначення кандидатур на присвоєння звання „Почесний громадянин м. Новоукраїнка“ Руденка О.М., -

міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти звання „Почесний громадянин м. Новоукраїнка“ Бабенку Василю Васильовичу (посмертно).

2. Присвоїти звання „Почесний громадянин м. Новоукраїнка“ Гіталову Олександру Васильовичу (посмертно).

3. Присвоїти звання „Почесний громадянин м. Новоукраїнка“   Петрову Володимиру Максимовичу.

4. Відзнаку, посвідчення та Диплом „Почесного громадянина м. Новоукраїнка“ вручити 08 вересня 2012 року рідним Бабенка В.В., Гіталова О.В. та Петрову В.М. під час святкування Дня міста.

5. Ім’я  Бабенка В.В., Гіталова О.В. та Петрова В.М. занести до  „Книги почесних громадян міста Новоукраїнка“.

6. Секретарю міської ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті  Новоукраїнської міської ради та в газеті „Новоукраїнські новини“.

Міський голова                                     О. Корінний