Краєвиди міста

Основні питання розглянули, матеріальну допомогу виділили •PDF• •Друк•
••Середа•, 17 •березня• 2021, 14:27•

16 березня у приміщенні МПК "Ювілейний" відбулося пленарне засідання шостої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання.

під час сесії депутати розглянули 37 питань.

Засідання розпочали з розгляду організаційних питань.

Так, депутати затвердили розподіл загальних та спеціальних функціональних обов’язків заступників міського голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради. Також було затверджено Комплексну програму попередження та припинення протиправних дій у сфері державної безпеки, профілактики злочинності та цивільного захисту населення на території Новоукраїнської міської ТГ на 2018-2023 роки в новій редакції. Депутати прийняли рішення звернутися до Новоукраїнської районної державної адміністрації щодо визначення переліку окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності і використовується для забезпечення роботи Центру надання адміністративних послуг Новоукраїнської районної державної адміністрації та може бути передане в комунальну власність Новоукраїнської міської ТГ для створення Центру надання адміністративних послуг громади. Також було затверджено Програму запобігання корупції на 2021-2025 роки в Новоукраїнській міській раді та виконавчих органах ради.

Під час засідання сесії депутати внесли зміни до "Програми підтримки учасників антитерористичної (Операції Об’єднаних Сил) та членів їх сімей – мешканців Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2023 роки". Тепер розмір матеріальної допомоги складатиме до 10 000 грн замість 3 000, як це пропонувалося раніше.

Також було внесено зміни до "Програми соціальної підтримки населення на території Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади". Через це збільшився бюджет Програми, проте надходження коштів відбуватиметься шляхом їх перерозподілу.

Депутати затвердили в новій редакції заходи Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг жителям Новоукраїнської міської територіальної громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2021-2023 роки.

Новоукраїнська центральна районна лікарня підпадає під державну програму «Велике будівництво». В її рамках планується ремонт поліклінічного та приймального відділень. Для того, аби не втратити державне фінансування на ремонт, депутати прийняли рішення лікарню поки не брати на баланс міської ради і формально залишити колишнього власника – Новоукраїнську районну раду. Проте, фактично утримуватиме медичний заклад Новоукраїнська міська рада. До питання прийняття на баланс міської ради лікарні вирішили повернутися під час червневої сесії.

Під час засідання було заслухано інформацію директора комунального закладу ″Міський інклюзивно-ресурсний центр″ Новоукраїнської міської ради Людмили Шостак про діяльність закладу за 2018-2020 роки.

Наступним блоком питань став фінансовий. Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади за січень 2021 року.

Було виділено фінансову підтримку КП "Водокомунгосп" у сумі 80 000 грн для оплати електроенергії та в сумі 30 000 грн для оплати обовʼязкових платежів та податків. Також виділено фінансову підтримку Новоукраїнському ЖКП в сумі 40 000 грн для оплати електроенергії та 90 000 грн для оплати обовʼязкових платежів та податків.

Депутати прийняли рішення виділити кошти з бюджету Новоукраїнської  міської ТГ комунальному некомерційному підприємству "Центр первинної медико-санітарної допомоги" як одержувачу коштів управління соціального захисту та охорони здоровʼя Новоукраїнської міської ради в сумі 271 509 грн на оплату праці працівників, що обслуговують сільське населення, та в сумі 30 000 грн. на придбання медикаментів (туберкуліну та вакцини проти грипу).

Також було виділено матеріальну допомогу мешканцю Новоукраїнської громади в сумі 4 000 грн у звʼязку з пожежею в домоволодінні та необхідністю відновлення господарських будівель після лиха.

Під час засідання сесії депутати виділили матеріальну допомогу в сумі 10 000 грн нашому земляку Віталію Велісевичу, який 14 березня отримав поранення в Донецькій області. Його доправили до лікарні ім. Мечнікова у м. Дніпро. За словами керівника медичного закладу, стан пораненого дуже важкий. Окрім цього, всі присутні мали змогу також допомогти матеріально. Так, одразу після сесії було зібрано більше 6 500 грн.

Наступним блоком став земельний. По кожному питанню було прийнято відповідні рішення.